سفارش تبلیغ
صبا
book
   مشخصات مدیر وبلاگ
 
    آمارو اطلاعات

بازدید امروز : 7
بازدید دیروز : 6
کل بازدید : 3499
کل یادداشتها ها : 19

نوشته شده در تاریخ 95/12/21 ساعت 11:37 ع توسط mohammad


 

حمل و نقل بین المللی چیست؟

 

 

شایستگی های مورد نیاز جهت حق العمل کاری در ترخیص کالا 

کارت حق العمل کاری توسط گمرک ایران صادر می شود این کارت حمل و نقل بین المللی جهت اخذ شامل یک سری الزامات می باشد .که از آن جمله پذیرش در آزمون این سازمان می باشد از شرایط پذیرش کارت حق العملکاری به مواردی نظیر اینکه باید شهروند ایران باشد و با حداقل سن 25 سال در سازمان های دولتی مشغول به کار نباشد.

کارگزار گمرکی باید به جداول تعرفه های گمرکی آشنا باشد که خود لیست هایی جهت ارائه، میزان حقوق گمرکی و سود بازرگانی و قواعد و قوانین دولتی برای وارد کنندگان و دیگر الزامات تجارتی را دارا می باشد. 

تشخیص هویت و ارائه اسناد در ترخیص کالا 

جهت ترخیص کالا توسط شرکت های ترخیص کار نیازمند ورود اطلاعات مربوط به هویت صاحب کالا و نماینده ی آن جهت اظهار به گمرکات و تعیین ارزش کالای وارداتی به سیستم هستیم. در ترخیص کالا منظور از ارزش کالای وارداتی به معنای ارزش کالا در مبدا بعلاوه نرخ کرایه حمل و بیمه کالا تا ورود به گمرک می باشد. (در صورت پرداخت شدن هزینه های دیگر نیز در تعیین ارزش گمرکی کالا اضافه می شود که شامل: ظروف و بسته بندی، هزینه های طراحی و هزینه حقوق مالکیت معنوی می باشد ) 

تخصیص کوتاژ با توجه به مدت اعتبار کابوتاژ کالا به گمرک مقصد می باشد (تا سه ماه بعد از انقضای کابوتاژ کالا اگر گواهی نامه ی گمرک مقصد از طرف صاحب کالا که خود حمل و نقل بین المللی نشان دهنده ورود کالا است ارائه نشود، کالا به مقصد نرسیده استنباط می شود.) در این مرحله تشخیص مسیر گمرکی جهت ترخیص کالا به روش سیستمی صورت می گیرد که شامل دریافت کوتاژ ترخیص کالا می شود، کوتاژ در واقع کد شناسایی برای ترخیص  کالا و اظهارنامه می باشد.

باید توجه کرد کالایی که ترخیص قطعی نشده برای گمرک حمل و نقل بین المللی در عوض وثیقه ای برای مطالبات گمرک چه در خصوص ترخیص کالای مورد بحث و چه در خصوص مطالبات معوقه ی حاصل از ترخیص کالاهای از پیش صورت گرفته می باشد.

بر مبنای اظهار صورت گرفته یکی از مسیرهای سبز ، زرد و قرمز انتخاب می شود. 

گمرک پس از دریافت اسناد و مدارک ترخیص کالا به تشخیص هویت و تشخیص کارت بازرگانی می پردازد و در مراحل بعد به تشخیص نماینده قانونی جهت ترخیص کالا، وکالت نامه ترخیص و معرفی نامه، بررسی پروانه حق العملکاری و بررسی مطالبات معوقه و کنترل بدهی مربوط به ارزش کالا می پردازد.

 

بر اساس ماده 3 قانون مقررات واردات و صادرات وجود کارت بازرگانی با اعتبار برای افرادی که به واردات به صورت تجاری اقدام می کنند یک امر اجباری می باشد.

روش قیمت گذاری عامل مهمی در قسمت فروش و به خصوص تماس های حمل و نقل بین المللی سرد می باشد . در هنگامی که تماس سرد برقرار می کنیم 3 فاکتور مهم ارائه سرویس ها ، مهیا کننده ها و  نحوه ی معامله کردن تأثیرگذار هستند .

 

کیفیت و زمان ارسال نیز از عوامل مهم بالا آمدن یک کمپانی حمل و نقل بین المللی محسوب می شود . هرچه کالا با کیفیت بهتر و سریعتر به مقصد برسد ، مشتریان راضی تر و در نتیجه کمپانی معروف تر خواهد بود .

 

 

همچنین ابعاد و مقیاس کالا عامل مهمی در تعیین روش حمل و نقل می باشد حمل و نقل بین المللی . معمولا برای بار های خیلی سنگین از حمل ونقل ریلی و دریایی استفاده می شود .

 

 

قابلیت انعطاف در و استفاده از تمام روش های موجود که پروسه حمل و نقل کالای حمل و نقل بین المللی مشتریان را راحت تر می کند بخش قال توجهی از مشتریان ثابت را به خود جذب می کند .

 

همچنین سابقه کمپانی در تصادفات و خطرات احتمالی و به خصوص حمل و نقل بین المللی برای کمپانی های عظیم میلیارد دلاری همچون زنگ خطری محسوب می شوند  .

                      

 

فعالیت کسب و کار های حمل ونقل بین المللی می توان در توانایی های فورواردر و کریر نیز تعریف کرد . فورواردر روال های قانونی و کاغذ بازی ها را انجام و کریر وظیفه ی حمل فیزیکی کالا را شامل می شد .

 

 

در هر صورت ساختمان حرفه ی حمل و نقل بین المللی بسیار وسیع و همچنین حمل و نقل بین المللی انعطاف پذیری بالایی داراست . و با توجه به قوانین موافقت شده توسط کشور مبدأ و کشور مقصد انجام می شود .

در صورتی که صاحب کالا از افراد یا شرکتی باشد که دارای کارت بازرگانی است می تواندحمل و نقل بین المللی  شخص دیگری را که دارای کارت حق العمل کاری است به منظور ترخیص کالا از گمرک ، به گمرک معرفی کند که در این صورت شخص معرفی شده باید دارای کارت بازرگانی و کارت حق العمل کاری معتبر باشد.

 

یکی از اساسی ترین خدمات یک بارفرابر  انجام کلیه تشریفات گمرکی و مهارت در ترخیص کالا برای مشتری خود است،قطعا این عمل بدون آگاهی داشتن از قوانین و مقررات گمرکی و نداشتن تجربه مفید در این حرفه امکان پذیر نیست.

شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع کلیه رویه های گمرکی (صادرات قطعی ، صادرات موقت ، واردات قطعی ، واردات موقت و...) تشریفات گمرکی در گمرکات ایران مانند (فرودگاه امام،تهران،بندر عباس،سلفچگان،بوشهر و...)برای ترخیص کالا حمل و نقل بین المللی را برای مشتریان خود با سرعت و دقت  کافی توسط کادری مجرب انجام می دهد.

ترخیص کالا از گمرک بندر عباس ، تهران ، فرودگاه امام ، سلفچگان ، بوشهر ،و خارج از ایران

 

ترخیص کالا در بهروش سریع شامل انواع کالاهای حمل و نقل بین المللی وارداتی و صادراتی شما تاجر گرامی می باشد.

منبع:

ترخیص کالا   نوشته شده در تاریخ 95/12/21 ساعت 9:53 ع توسط mohammad


 

تبادل لینک خوب

 

اگر یک سایت تجاری یا یک سایت خرید بک لینک دائمی و ایرانی پر از تبلیغات دارید تبادل لینک از چه راهاییبه دست میاید و چه میکند احتمال اینکه دیگران به شما لینک بدهند کمتر است . بخصوص اگر این دیگران ، نویسندگان وبلاگهای معمولی و غیر تجاری باشند . خرید بک لینک ایرانی درخواست لینک برای اینجور سایت‌ها دقیقا مثل این است که شما دائما از « خارج » کاسه و بشقاب و لباس دست دوم و اثاث منزل و . . . بیاورید و هر روز به « دوستان » زنگ بزنید و درخواست کنید که در مهمانی‌ها شما را دعوت کنند تا بیایید و جنس بفروشید . کار جالبی نیست . تبادل لینک شخصی و با معنا درخواست کنید وقتی خرید بک لینک دائمی و ایرانی می خواهید از کسی بخواهید که به شما لینک بدهد بدانید که خرید بک لینک ایرانی از چه کسی درخواست می‌کنید . فرستادن نامه‌های مشابه برای آدم‌های مختلف کار جالبی نیست و معمولا به لینک گرفتن از یک سایت خوب منتهی نمی‌شود و تنها کاری که می‌کند این است

مراقب بک لینک ها باشید

 وب‌سایت‌های بسیاری هستند که به شکل تخصصی، خرید بک لینک دائمی و ایرانی ارائه دهنده‌ی خدمات مربوط به بک لینک هستند. این وب‌سایت‌ها بک لینک های وب‌سایت شما را مونیتور می‌کنند و انواع و اقسام اطلاعات را در مورد هر بک لینک خاص و در مورد وضعیت بک لینک های وب‌سایتتان در اختیار شما قرار می‌دهند. این‌ها سعی می‌کنند با الگوریتم خاص خود، کیفیت هر بک لینک را محاسبه کنند و هرچه این الگوریتم به الگوریتمی که گوگل برای کیفیت‌سنجی لینک‌ها استفاده می‌کند، نزدیک‌تر باشد، نتایجی که برای وبمستر ارائه می‌شود خرید بک لینک دائمی و ایرانی دقیق‌تر و مفید‌تر خواهد بود. برخی از این وب‌سایت‌ها در زیر آمده‌اند.

بله. وب‌سایت‌های زیادی هستند که با بک لینک به اصطلاح بالا آمده‌اند. خرید بک لینک دائمی و ایرانی اما هر سایتی مثل بدن هر انسانی، شرایط خاص خودش را دارد. لزوما یک قرص و یک دارو برای همه‌ی بیمارانی که مبتلا به یک بیماری هم هستند جواب نمی‌دهد. نمی‌شود گفت چون این وب‌سایت توانسته، پس برای وب‌سایت  خرید بک لینک ایرانی من هم قطعا کار می‌کند. فاکتورها و متغیرهای بسیاری در شناسایی وب‌سایت شما توسط الگوریتم‌های گوگل موثر هستند. از جمله‌ی دلایلی که باعث پنالتی  شدن یا بن شدن وب‌سایت‌‌هایی که بک لینک می‌خرند، می‌شود، به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

دامین اتوریتی (Domain Authority): این مقدار که عددی بین صفر تا صد است را شرکت سئوموز محاسبه و ارائه می‌کند. 40 فاکتور در یک فرمول پیچیده، در محاسبه‌ی این عدد دخالت می‌کنند. فاکتورهایی خرید بک لینک دائمی و ایرانی مثل تعداد بک لینک ها و کیفیت آن‌ها، سن دامین و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی. هر چه این عدد به صد نزدیک‌تر باشد، ارزشمندتر است.

 بک لینک

پیج اتوریتی (Page Authority): این مقدار هم مانند دامین اتوریتی، عددی است بین صفر خرید بک لینک ایرانی تا صد و باز هم توسط شرکت سئوموز محاسبه و ارائه می‌شود. این مقدار نیز، با دخالت تعدادی فاکتورها، اما این بار منحصرا برای هر صفحه، جداگانه محاسبه می‌شود.

 

لینک‌های خروجی (External Link): قبلا گفته می‌شد که تعداد لینک‌های خرید بک لینک دائمی و ایرانی خروجی هر صفحه نباید بیش‌تر از 100 باشد. اما برخلاف آن‌چه در محیط نت فارسی رواج دارد، حالا دیگر تعداد لینک‌ها اهمیت اولیه ندارد. گوگل گفته که تعداد لینک‌های خروجی نباید نامعقول باشد، اما محدودیت صدتایی دیگر مطرح نیست. شناسایی خرید بک لینک ایرانی «نامعقول بودن» تعداد لینک‌های خروجی خودش مکانیزمی دارد که تعداد لینک‌های خروجی، لینک‌های ورودی، حجم متن و فاکتورهای موثر دیگری، در آن دخالت می‌کنند. 

منبع:

 

خرید بک لینک دائمی  , خرید بک لینک ایرانی  نوشته شده در تاریخ 95/12/21 ساعت 9:31 ع توسط mohammad


 

لاغری با لیپوماتیک

   

لیپوماتیک بی عارضه است و خطر آمبولی در آن بسیار کم است از این رو تمامی افراد کاندید مناسبی برای این جراحی هستند. این جراحی نه تنها برای افراد بسیار چاق بلکه برای کسانی که دچار چاقی های کم موضعی هستند مناسب است . عمل لیپوماتیک مثلا یک فرد با اندام ایده آل و وزن مناسب ممکن است تجمع چربی بیشتری در ناحیه پهلو داشته باشد ، و یا پشت ران او حجم بیشتری نسبت به کل پاها داشته باشد ، مرکز لیپوماتیک تهران این

 بیشترین متقاضیان جراحی لیپوماتیک افرادی هستند که بعد از کاهش وزن لیپوماتیک مزایای لیپوماتیک LIPOMATIC    نسبت به سایر روشها 

3- جمع شدن پوست در این روش نسبت مزایای لیپوماتیک  به روشهای دیگر ساکشن بدلیل صدمه کمتر به ترابکولاهای پوستی بمراتب بهتر می باشد.

5- تورم و ترشحات پس از عمل در این روش بسیار کمتر است و ترشح از محل ساکشن مرکز لیپوماتیک تهران نهایتا 36 ساعت طول می کشد در حالیکه در روشهای دیگر ساکشن طولانیتر است. 

لیپوماتیک  آخرین و جدیدترین روش تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای لاغری و تخلیه چربی از بدن است. این روش به شکستن چربی ها از طریق اشعه مادون صوت می پردازد و درمقایسه با روشهای دیگر دارای عوارض بسیار کمتری است. ... لیپوماتیک تهران 

منبع:

لاغری با لیپوماتیک  نوشته شده در تاریخ 95/12/20 ساعت 12:10 ع توسط mohammad


 

آیا رپورتاژ آگهی برای سایت ما خوب است؟


رپورتاژ آگهی چیست  :
 
معمولاً متن رپرتاژ آگهی توسط شخصی در داخل سازمان سفارش‌دهنده، شرکت تبلیغاتی مسئول کمپین‌های تبلیغاتی آنها یا حتی یک نفر از گزارشگران آن رسانه تنظیم می‌شود. البته در برخی از شرکت‌های بزرگ حتما و حتما متن آنها در داخل خود سازمان و شرکت تنظیم‌شده و مورد تائید قرار می‌گیرد یا اینکه نهایتاً به آژانس طرف قرارداد برای امور تبلیغاتی آنها واگذار می‌شود. سپس فضای موردنیاز برای چاپ آنها خریداری می‌شود و این شرکت‌های کوچک‌تر هستند که اغلب تنظیم آن را بر عهده شرکت بک لینک شاپ آی آر منتشرکننده گذاشته یا در برخی از موارد درنهایت کار آن را بازخوانی و تائید هم می‌کنند. درحالی‌که هر دو این رویکردها رپورتاژ آگهی و تبلیغات خبری نیازمند تائید شرکت در مرحله آخر و قبل از چاپ است، استفاده از یک نظر خارج از سازمان اغلب بیشتر توصیه می‌شود.
 
نکته مهم که در بالا هم بک لینک شاپ آی آر به آن اشاره شد، بی‌طرفانه بودن محتوا و ادبیات استفاده‌شده برای این نوع محتوا است، هرچند که بازهم نوعی از تبلیغ است که هزینه‌ای برای صرف شده و هرگز پوشش‌دهنده نکات منفی در رابطه با یک محصول یا کالا نمی‌شود.
 
رپرتاژ آگهی بیشتر از هر چیز برای محصولات و خدماتی مناسب است که در آنها اطلاعات بک لینک شاپ آی آر بیشتر و بهتر موجب فروش محصول نسبت به استفاده از تصاویر می‌شود. محصولات و خدماتی که بیش از هر چیز دیگری برای آنها از این نوع تبلیغات استفاده می‌شود شامل مکمل‌های غذایی، روندهای آرایشی و بهداشتی، رپورتاژ آگهی و تبلیغات خبری محصولات ورزشی و برنامه‌های آموزشی و تربیتی و آژانس‌های مسافرتی می‌شود.
 
شکل و قالب کلی رپورتاژ آگهی :
ماهیت رپرتاژ آگهی‌ها قدری با آگهی‌های معمولی متفاوت است، اما متفاوت  بک لینک شاپ آی آر از تبلیغات چاپی معمولی با استفاده از یک تصویر و پیام برند است. این نوع از آگهی‌ها اغلب محتوا محور بوده و طول مطلب در آنها زیاد است که به مزایای محصولات می‌پردازد یا روایتی از بیان می‌کند که به ویژگی‌های یک محصول اشاره می‌کند. بااین‌وجود گاهی از عناصر بصری هم در آنها استفاده می‌شود.
رپرتاژ آگهی بیشتر از هر چیز برای محصولات و خدماتی مناسب است که در آنها اطلاعات بیشتر و بهتر موجب فروش محصول نسبت به استفاده از تصاویر می‌شود. محصولات و خدماتی که بیش از هر چیز دیگری برای آنها بک لینک شاپ آی آر از این نوع تبلیغات استفاده می‌شود شامل مکمل‌های غذایی، روندهای آرایشی و بهداشتی، محصولات ورزشی و برنامه‌های آموزشی و تربیتی و آژانس‌های مسافرتی می‌شود.
 
رپرتاژ آگهی یا تبلیغ رپورتاژ آگهی رپورتاژ به این معنی است که تبلیغ رپورتاژ آگهی و تبلیغات خبری شما در هر زمینه ای به صورت توضیحات کامل و تصاویر مرتبط همراه با لینک به عنوان یک مطلب در سایتی منتشر شود و این مطلب یا رپورتار آگهی با اینکه ظاهری شبیه به سایر مقالات و مطالب دارند اما در واقع با سفارش قبلی و با رپورتاژ آگهی و تبلیغات خبری هدف تبلیغ برای کمپانی ها و شرکت های تجاری تهیه شده‌اند.
 
رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین تبلیغات خبری برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند.
این روش نوین و موثر برای افزایش فروش و جذب ترافیک است معمولا در رپورتاژ آگهی یک روال داستانی دنبال می شود و در  نهایت نیاز به محصول و خدمات شما نتیجه آن داستان است. این داستان توسط یک فیلم نامه نویس و یا داستان گوی ماهر بایستی انجام شود تا تبلیغاتی بودن آن کمتر دیده شود، همچنین درج لینک شما در سایت دیگر یکی از روش های استفاده از بک لینک است که این بار هدفمند و با تاثیر بالایی انجام می شود. ریپورتاژ آگهی درواقع یک خبر است که در قالب رپورتاژ آگهی و تبلیغات خبری یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید منتشر میشود که شامل یک تیتر جذاب، چند پاراگراف متن و عکس می باشد.
منبع:
رپرتاژ آگهی,آگهی رپورتاژ,سایت, رپورتاژ آگهی, رپرتاژ خبر,رپرتاژ چیست,رپورتاژ نویسی,تبلیغات رپورتاژ,تبلیغ رپرتاژ

   

طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ